,

KODĖL VAŽIAVIMUI SVARBI TVARKINGA VAŽIUOKLĖ?

Patogiausias ir greičiausias Jūsų automobilio remontas Klaipėdoje.

Dažnai nesuvaldyto automobilio kelyje ar išlūžusio rato priežastis, tai neprižiūrėtos automobilio važiuoklės pasekmė. Dėl šios priežasties turime atkreipti dėmesį į pirmuosius įspėjamuosius signalus, pasireiškiančius nemaloniais garsais automobilyje (bildesys, ūžesys, cypimas, barškėjimas, tarškėjimas). Labiau įgudę vairuotojai gali pajausti ir pablogėjusį automobilio manevringumą posūkiuose ar lenkimo metu. Deja, egzistuoja dalis gedimų, kurių neįmanoma pastebėti kelyje.

Vertėtų nepamiršti ir to, kad eksploatuojant automobilį, kuriame keistina yra tik viena sudilusi važiuoklės sistemos dalis, žymiai greičiau dyla ir kitos – sveikos dalys. Todėl būtina reguliariai važiuoklės patikros darbus patikėti profesionaliems automobilių remonto meistrams. Tvarkinga automobilio važiuoklė – tai stabilumo sąlyga, padidinanti eismo dalyvių saugumą ir užtikrinanti važiavimo komfortą.

Kadangi važiavimo saugumą lemia geras ratų sukibimas su kelio danga, viena pagrindinių važiuoklės funkcijų – užtikrinti nepertraukiamą kontaktą su ne visada lygia kelio danga. Dėl blogo ratų sukibimo su kelio danga pailgėja automobilio stabdymo kelias, kyla grėsmė ir kitiems eismo dalyviams.

Susisiekime: +370 673 38 018, +370 605 95 619

Rezervuokite vietą savo vizitui internetu: https://booking.appointy.com/AutoEga